Start Konkursy

Zwyciężyliśmy w Konkursie Wiedzy o Powstaniach Śląskich

W miniony czwartek odbył się w Gimnazjum nr 4 w Tychach Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Powstaniach Śląskich „Puść mnie, matko, do powstania…”. Naszą szkołę reprezentowała dwuosobowa drużyna w składzie Dariusz Frąckowiak i Michał Nowak. Chłopcy zaprezentowali znakomity poziom. W efekcie zajęli pierwsze miejsce!

Gratulacje dla nich oraz dla opiekunki – pani Grażyny Sokołowskiej.

XXIII Tydzień Ziemi w Zabrzu i nasze sukcesy

Miło nam poinformować, że w konkursach organizowanych przy okazji obchodów XXIII Tygodnia Ziemi w Zabrzu prace naszych uczniów uznane zostały przez jury konkursowe.

Kamil Sklorz w konkursie poetyckim „Odpowiedzialni” zajął 3. miejsce, a w konkursie literackim „POZYTYWNA ENERGIA” Hania Jarlaczyńska zdobyła wyróżnienie.

Laureatom z całego serca gratulujemy!

Quiz o zdrowiu

Dnia 26 kwietnia 2016 r. w naszym gimnazjum został rozegrany szkolny Quiz o zdrowiu. Było to kolejne działanie, które jako szkoła zorganizowaliśmy w ramach programu Zdrowe Tychy.

W konkursie brali udział przedstawiciele poszczególnych oddziałów. Uczniowie rywalizowali w drużynach reprezentujących klasy: pierwsze, drugie oraz trzecie. W trakcie sześciu emocjonujących konkurencji uczestnicy quizu musieli się wykazać nie tylko wiedzą teoretyczną na temat zdrowego stylu życia, ale również kreatywnością, pomysłowością, a nawet umiejętnościami matematycznymi. Wszystkie zadania były też swoistym sprawdzianem pracy zespołowej.

Po blisko 1,5 h zmagań quiz zakończył się następującymi wynikami:

I miejsce - drużyna klas trzecich, w składzie:

Marta Tetiuk, Klaudia Antolak, Piotr Burzawa, Maciej Monastyrski

II miejsce - drużyna klas pierwszych, w składzie:

Patrycja Dutka, Paulina Kulik, Mateusz Pośpiech, Mateusz Kunert

III miejsce - drużyna klas drugich, w składzie:

Maria Okoń, Agata Wyrostek, Miłosz Skarżyński, Maksymilian Lutobarski, Bartosz Mychal.

Organizatorzy: M. Kaczmarczyk, K. Nosal, J. Skórek

Mamy maskę!

Dziś w Gimnazjum nr 4 w Tychach odbył się IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Dramacie i Teatrze. Nasze obie drużyny stanęły na podium!

1. miejsce zajęli: Hania Jarlaczyńska, Natasza Karoń i Jakub Jędrzejak. Oni otrzymali maskę - przechodnie trofeum.

3. miejsce przypadło Anecie Machnio, Monice Stachoń i Lenie Mann.

GRATULUJEMY laureatom oraz ich opiekunom – pani Ewie Orzechowskiej i Agacie Wacławik!

Dzisiaj jest: 30 Maj 2016    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand

maj 2016