Start Konkursy

Regulamin konkursu - tutaj

Załacznik nr 1 do konkursu - tutaj

Załacznik nr 2 do konkursu - tutaj

Podsumowanie gry miejskiej „Odkrywamy Tychy na nowo”

We wrześniu 10-osobowa grupa uczniów pod opieką pani Joanny Czupały-Motyki i pani Jolanty Wac brała udział w grze miejskiej.

W środę, 3 grudnia w Muzeum Miejskim na terenie Browarów Tyskich odbyło się oficjalne podsumowanie tego konkursu. Nasza drużyna stanęła na podium, zajmując III miejsce! Otrzymaliśmy dyplom dla Szkoły, a wszyscy uczestnicy gry dostali od organizatorów pamiątkowe torby z nadrukiem grafiki Stanisława Gadomskiego „Słonie”.

Konkurs wiedzy o HIV i AIDS

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS w naszym Gimnazjum panie Marzena Kaczmarczyk i Karolina Nosal zorganizowały 2 grudnia 2014 r. drużynowy konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Jedenaście zespołów uczniowskich rozwiązywało test wymagający wykazania się szczegółową wiedzą biologiczną oraz znajomością zagadnień z zakresu profilaktyki. Poziom konkursu okazał się bardzo wyrównany, ale ostatecznie miejsca na podium zajęli wyłącznie reprezentanci klas trzecich.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce – Julia Oprzondek, Bartosz Synowski (3c)

II miejsce – Julia Chmielewska, Zuzanna Synowska (3a)

III miejsce – Joanna Brzoza, Julia Siewior (3c)

Laureaci trzech pierwszych miejsc zostali nagrodzeni cząstkowymi ocenami celującymi z biologii oraz słodkimi upominkami. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali też czerwone wstążeczki – symbol solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDS.

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O HIV I AIDS

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I - III do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O HIV I AIDS.

Konkurs odbędzie się:

2 grudnia 2014 r. (wtorek), w godz. 14.25 - 15.10, w sali nr 51. Będzie miał formę pisemnego testu.

Do uczestnictwa zapraszamy dwuosobowe zespoły uczniów z każdej klasy.
Chęć udziału w konkursie należy zgłosić nauczycielowi biologii Pani Marzenie Kaczmarczyk lub psychologowi szkolnemu Pani Karolinie Nosal do dn. 21.11.2014 r.

NAGRODY:
Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają cząstkowe oceny celujące z biologii oraz drobne nagrody rzeczowe.

Organizatorzy:
                                                                                          Karolina Nosal, Marzena Kaczmarczyk