Start Dla rodziców Poradniki dla rodziców

Wzór przelewu - 35,00zł

Wzór przelewu - 55,00zł

Wzór przelewu - 70,00zł

Informacje na temat wdrażanej reformy systemu oświaty

Szanowni Rodzice,
poniżej zamieściliśmy linki do stron internetowych Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty w Katowicach zawierających informacje na temat wdrażanej reformy systemu oświaty, a także list Minister Edukacji Narodowej kierowany do Państwa.

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców

Projekt Szkolnego Programu Profilaktyki oraz Projekt Programu Wychowawczego Szkoły

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiam projekty dwóch ważnych dokumentów programowych szkoły:  programu wychowawczego oraz programu profilaktyki. Projekty te zostaną poddane pod dyskusję a następnie pod głosowanie przez Radę Pedagogiczną i Radę Rodziców w czwartek 29 września br. Ewentualne uwagi i propozycje proszę przesyłać do mnie w formie wiadomości przez e-dziennik Librus  do środy 28 września br.

Andrzej Rafa

Projekt Szkolnego Programu Profilaktyki

Projekt Programu Wychowawczego Szkoły

Plany pracy wychowawców  kl.1-3  (zał. do Programu Wychowawczego)

G3 Procedura - uzależnienia

Bezpłatne podreczniki dla uczniów klas pierwszych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Informujemy, że w zakładce Podręczniki zamieszczony został Regulamin z dnia 25 sierpnia 2015 roku ustalający warunki korzystania przez uczniów Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Tychach z bezpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych lub materiałów ćwiczeniowych zakupionych przez szkołę z dotacji celowej z budżetu państwa. Można go także pobrać tutaj.

Zgodnie z ww. Regulaminem przed odbiorem podręczników i materiałów ćwiczeniowych uczeń i jego rodzice podpisują oświadczenie o zapoznaniu się z nim. Podpisane oświadczenie należy przekazać wychowawcy klasy w czasie spotkania 1 września br. Druk oświadczenia można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej:

Wzór oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem.

ksizki

Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

czerwiec 2019