Motto szkoły: "Musicie od siebie wymagać"

MISJA SZKOŁY

Nasza szkoła jest miejscem bezpiecznego i wielostronnego rozwoju uczniów w harmonijnej współpracy z domem rodzinnym i innymi członkami społeczności szkolnej.

WIZJA SZKOŁY

Celem naszej szkoły jest takie wychowanie uczniów, by byli wrażliwi na drugiego człowieka, na przyrodę i kulturę, by znali i lubili siebie, umieli odnaleźć się w otaczającym świecie, dążyli do własnego rozwoju, stali się ludźmi wolnymi, tolerancyjnymi, śmiałymi, pełnymi twórczej energii i optymizmu.
    Dysponując nowoczesną bazą oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, stwarzamy naszym uczniom możliwość wszechstronnego rozwoju, zdobywania wiedzy i wykształcenia umiejętności na wysokim poziomie. Swoją postawą i codzienną pracą nauczyciele dają młodzieży przykład postępowania w życiu, uczą ich stawiania sobie wysokich wymagań na miarę własnych możliwości.
    Dążymy do tego, aby nasi uczniowie odnosili coraz większe sukcesy w wielu dziedzinach, stąd oferujemy im szeroki wachlarz kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych, a także klasy sportowe z wieloletnią tradycją.
    W procesie kształcenia i wychowania młodzieży naszej szkoły aktywnie uczestniczą również pracownicy niepedagogiczni oraz rodzice. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby doskonalić się, uczestnicząc w rozwoju młodego pokolenia.

Certyfikat uczestnictwa indeks

epuap

Dzisiaj jest: 29 Marzec 2015    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

marzec 2015